Üretim Portföyümüz

Üretim Portföyümüz

Avrupax Üretim Portföyü..

 ÜRETİM PORTFOYÜMÜZ

Mobil ve modüler yaı çözümlerinde daha güvenli,daha pratik, daha fonksiyonel,daha ergonomik ve daha ekolojik standartları elde etme çabası içinde olan firmamız kamusal,kurumsal,endüstriyel,bireysel ve ticari tüm kesimlere aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır.

1-     1- Araç Üstü Mobil Proje İmalatlarımız

Kamyon,kamyonet,treyler,otobüs,minibüs ve çekici grubundaki araçları mobil eğitim,sağlık ve sosyal hizmet projelerine dönüştürmenin yanı sıra, mobil ticari projeler,mobil kültürel ve sanatsal projeler,mobil mağaza ve işletmeler, kurumsal ve bireysel projeler gibi daha pek çok alanda araç üstü mobil projlerin tasarım,dizayn imalatını yapmaktayız.
Detaylı bilgi için tıklayınız

 

2-Taşınabilir Modüler ve Mikro Yapı İmalatlarımız

Gerek klasik yük konteynırlarını,gerekse kendi özel imalat çözümlerimizi kullanarak,taşınabilir modüler ve mikro yaşam evleri,oteller,mağazalar,işletmeler,eğitim mekanları,endüstriyel mekanlar, takıtım mekanları ve akla gelebilecek her projeyi üretmekteyiz. 
Detaylı bilgi için tıklayınız


Merkez Ofis: İkitelli OSB Mahallesi Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi 6. Cad.No:1 Beyaz Tower İş Mrekezi D:87                                         Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 466 24 97

Fax: 0212 973 94 59 

AR-GE Ofis: YYÜ Teknokent Binası Zemin Kat No:5 Tuşba / VAN

İmalat Adres: Yeni Marangozlar Sanayi Sitesi L1 Blok No:81 Tuşba / VAN

Mail: info@avrupax.com.tr

Bizi Sosyal Ağlarımızdan Takip Edebilirsiniz.