Hakkımızda

Hakkımızda

Avrupax Mobil İmalat Hizmetleri

Neden Biz?

Mevcut Standart yapılarda sürdürdüğümüz yaşamı, hareketli yapılara taşımanın klasikten öte sıradışı bir mühendislik ve imalat sanatına muhtaç olduğu tartışmasız bir gerçektir.

Nihayet hareket sırasında yapının her türlü dışş zarardan korunması,her türlü hava ve iklim koşuluna karşı iç ve dış direnci göstermesi,seyir halinde çok başlı sorun doğuran denge ve statiğin çok iyi hesaplanması,enerji,aydınlatma,iletişim,su,atıksu ve havalandırma ihtiyaçlarının giderilmesi,mecburi sınırlı alan ve dolayısıyla istenilen düzeyde iç yerleşimin en ergonomik düzeyde sağlanması ve tüm kullanım ihtiyaçlarının temin edilmesi, gerektiğinde ilave alan oluşturma tekniğinin uygulanması, ekolojik,estetistik ve konforel tarza uyarlanması ve genel olarak tüm teknolojik ihtiyaçların giderilmesi gibi A’dan Z’ye çözüme kavuşturulması gereken detaylardan ötürü kesinlikle sıra dışı mühendislik ve imalat çözümleri gerektirmektedir.

Bu sebeple AVRUPAX,mobil ve modüler yapılarda küresel örnekleri de göz önünde tutarak AR-GE ve inovasyon temelinde benzersiz tasarımlar üretmeye odaklanan bir kadro ayrıcalığına sahiptir.

 

Dolayısıyla tasarımv e proje kadromuza güveniyoruz. Sıra dışı teknik ve teknolojik çözümler üretiyoruz. Kaldı ki genişleyen kabin teknolojisi gibi zor ve hassas çözümleri ustaca uygulayabiliyor ve çok yönlü fonksiyonlar ilave ederek çok seçenekli uygulamaları dahil edebiliyoruz.

Özel otomasyon ve yazılım çözümlerimizle bilişim ve teknolojinin tüm yeniliklerini ve sunduğu ayrıcalıkları projelere entegre etme ayrıcalığına sahibiz.

Dizayn ve imalat sürecinde müşterilerimizle sürekli temas kurarak olası değişim ve revizyonları refere ederek satış ve teslimat sonrası 7/24 servis desteği sunmaktayız.

Malzeme ve ürün çeşitlilği konusunda çok geniş bir arşive sahibiz. Türkiye’de olmayan ürün ve malzemeleri yurt dışından temin edebiliyoruz.

Her projeye eser odaklı bri yaklaşımla dokunuyoruz. Tüm tasarım ve imalat sürecini bu yaklaşımın verdiği sorumlulukla yönetiyoruz.

 

 


Merkez Ofis: İkitelli OSB Mahallesi Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi 6. Cad.No:1 Beyaz Tower İş Mrekezi D:87                                         Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 466 24 97

Fax: 0212 973 94 59 

AR-GE Ofis: YYÜ Teknokent Binası Zemin Kat No:5 Tuşba / VAN

İmalat Adres: Yeni Marangozlar Sanayi Sitesi L1 Blok No:81 Tuşba / VAN

Mail: info@avrupax.com.tr

Bizi Sosyal Ağlarımızdan Takip Edebilirsiniz.